O nas…

            Firma ATAL-TECH powstała w roku 2000. Od początku zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń na specjalne zamówienie oraz do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

  • Extruder jednoślimakowy E60

Maszyny produkowane przez naszą firmę charakteryzują się trwałością i niezawodnością. W budowie maszyn stosujemy nowoczesne elementy mechaniczne, pneumatyczne i elektryczne oraz najnowocześniejsze systemy automatyki wraz z wizualizacją procesu pracy maszyny.        

             Pragniemy Państwu zaproponować budowę maszyn na specjalne zamówienie lub poszczególnych elementów linii do wytłaczania tworzyw sztucznych, jak i całych linii. Specjalizujemy się w liniach do wytłaczania profili z PCV, PS, PE.

              Do linii dostarczamy także narzędzia (głowice i kalibratory). Konstrukcja narzędzi odbywa się po uzgodnieniu z odbiorcą parametrów wytłaczania i kształtu wytłaczanego profilu. Maszyny budowane przez naszą firmę mogą być wyposażone w dodatkowe peryferia, które znacząco poprawiają jakość wyrobu i upraszczają ich obsługę, przez co wymagają mniejszej liczby pracowników do ich obsługi.

 

       Mamy nadzieję że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony.